AİLE İLE ANKARA YILBAŞI


AİLE İLE ANKARA YILBAŞI
Ankara'da yaşayan geniş bir aile iseniz, Yılbaşı Ateşi mutlaka Yılbaşı gecesi için tüm aile bireylerinin büyük toplantılarının yapıldığı ve yasaya kadar devam eden canlı kutlamalarından biridir.
 
Bu geceler için ailenin yaşlıları önceden organize edilmiştir. İlk olarak, evde kiminle buluşacağına karar verildi. Ülkedeki bu kutlama, her yıl düzenli olarak yapıldığı için şimdi sıradadır. Şimdi soru gündeme gelmektedir. Evde kutlanmaya karar verildiğinde aile, kadınları kimin hazırlayacağı konusunda tartışmaya başlar.
 
Aysel dolması, Yüksel salatası. Zuhal ana yemek hazırlar, Emel tatlıdır. Böylece bayanlar arasındaki emek bölüşümü tamamlanır. Yılbaşı gecesinde toplanır. Tabii ki, bu kuruluşlara yıllarca katılın.
 
Yılbaşı gecesinin vazgeçilmez parçası birlikte oynanan oyunlardır. Bunların başında Bingo gelir. Herkes masada ve kafa daha güzel değil ve çocukları mutlu etmek için küçük bir tombala getiriliyor ve bu yavaş yavaş gecenin bir yarısında geçiliyor.

2019 yılbaşı, 2019 yılbaşı programları ankara,ankara 2019 yılbaşı konser, 2019 yılbaşı parti , ankara yılbaşı , ankara 2019 yılbaşı kutlamaları, 2019 ankara Gölbaşı , Eğmir , Mogan tekne turları