ANKARA DA YILBAŞI GECESİ MEYHANELER


ANKARA'DA YILBAŞI GECESİ MEYHANELER
Ankara'da Yılbaşı tatili için tavernalara gitmek zorunda değilsiniz. Tek seçeneğiniz var, kilitli kalacaksınız ve eğlenmenin keyfini çıkaracaksınız. Karınızı, arkadaşınızı ve arkadaşlarınızı al. Kollarınızı konforlu ve iyi geceler için yıkayan zincirlerle yapacaksınız.
 
Nereye gidiyorsun? Ankara'da düzenli olarak ölemeyecekseniz, yerel değilseniz sizin için hazırlıklara başlamış birçok taverna var.
Oklar yine Gazi Osman Paşa, Çankaya, Tunalı Hilmi Caddesi, Bilkent ve Çayyolu'yu gösteriyor.
 
Taverna programının tamamı var. Gece boyunca, Türk Halk Müziği, Arabeskten, Fantazi müziğini ve en az 3 sanatçının Ankara bulvarındaki diğer birçok seçimi dinleyebilirsiniz. Ayrıca, gece vardiyesinin bitiminden sonra, dansın düzenlendiği tavernalarda hala sabit bir ücret var.
Gece boyunca serinletici hale getirme, sosisli sosis, çorba ve çay bardakları ile birlikte menü düzeltmeleri ile devam ediyor. Fiyatlar 150 ila 210 kilo arasında değişiyor.

2019 yılbaşı, 2019 yılbaşı programları ankara,ankara 2019 yılbaşı konser, 2019 yılbaşı parti , ankara yılbaşı , ankara 2019 yılbaşı kutlamaları, 2019 ankara Gölbaşı , Eğmir , Mogan tekne turları