ANKARA DAKİ MEKANLARIN YILBAŞI MeNÜSÜ


ANKARA'DAKİ MEKANLARIN YILBAŞI MeNÜSÜ
ANKARA'DAKİ MEKANLARIN YILBAŞI MeNÜSÜ

Belki de yeni doğan bir gece bulacak olanlar için en önemli soru o gece olur. Bunun için, Yılbaşı Gününü düzenleyen mekanlar hazırlıklara günler önce başladı.
 
Ankara'daki misafirlerin zengin anılarına dikkat ettikleri yerler oldukça iddialı.
 
Yeni yıl yemekleri baştan başlıyor.
 
İlk olarak, zengin mezarlar sunulmuştur. Bunlar peynir tabağı, salatalık, malç, zeytinyağı, yoğurt manto, havuç tarantordan, soğan halkaları ve plak üzerinde birçok dunks elde mantar içerir.
 
Daha sonra orta sıcaklıklara geçer. Mitit köfte, piyon kahverengi, hamsi, arnavutça atlar, orta derecede sıcak midenizi çeşitleri.
 
 
Ankara'da bazı yerlerde Yılbaşı Gecesi'nin ilk satırında bulunan kestane pilavında pilav bulunan çeşitli salatalıklar bulunur. Özel yemekler de eklenmiştir.
 
Meyve, tatlı ve fındık için şart olan Noel menüsünde ekstra lezzetler de mevcuttur. Gece sosis ekmeği, kestane ve sıcak şarapları, barbekü, kahve, çay ve kahveleri tadabilirsiniz.

2019 yılbaşı, 2019 yılbaşı programları ankara,ankara 2019 yılbaşı konser, 2019 yılbaşı parti , ankara yılbaşı , ankara 2019 yılbaşı kutlamaları, 2019 ankara Gölbaşı , Eğmir , Mogan tekne turları