BAHÇELİEVLER DEKİ MEKANLAR YILBAŞI GECESİNE HAZIR


BAHÇELİEVLER DEKİ MEKANLAR YILBAŞI GECESİNE HAZIR
BAHÇELİEVLER DEKİ MEKANLAR YILBAŞI GECESİNE HAZIR

Bahçelievler mahalle her zaman Ankara'da yaşayan genç insanlar için bir yer. Özellikle Bahçelievler 7. caddedir, gençler için eğlence mekanlarında çok sayıda kafe ve bar bulunmaktadır.
 
Bahçelievler'in üçüncü çeyreğinde açılan alanlarla gece hayatının çok canlı bir dönüşümünü gerçekleştiren Bahçelievler, aslında sadece orta yaş ve üstü gruplar tarafından barındırılıyor; gençler değil Ankara'yı ziyaret etmekten mutluluk duyanlar.
 
Bahçelievler semtinde, yılbaşı gecesi geçirmenizi sağlayacak birçok alternatif var. 7. caddede kafeterya, inşaat, barbar yeni yılı geçirebileceğiniz alternatif alanlar var. Buna ek olarak kutular ve şapel alanları Yılbaşı gecesi sizi bekliyor olacak.
 
Noel programları ile Bahçelievler 3. etapta lüks ve canlı müzik mekanları var. Genellikle, canlı müzik puanı yeni doğan gece birçok yerde icra edilecektir. Ayrıca ormandal bir gösteri var. Yeni yıllarla günler geçirirken sürprizlerden yararlanmak için şanslı olanlar arasında olma fırsatını kaçırmayın.

2019 yılbaşı, 2019 yılbaşı programları ankara,ankara 2019 yılbaşı konser, 2019 yılbaşı parti , ankara yılbaşı , ankara 2019 yılbaşı kutlamaları, 2019 ankara Gölbaşı , Eğmir , Mogan tekne turları