ANKARA DA YENİ YILA NERDE GİRİLİR?


ANKARA’DA YENİ YILA NERDE GİRİLİR?
ANKARA’DA YENİ YILA NERDE GİRİLİR?

Bilmediğimiz günlerde, geçen yıl harcamayı isteyenlerin acelen içerdiğini düşünüyoruz. Noel'i nereden kutlayabilirim? Yılın başında hangi sanatçılar önemlidir? Sorularınıza cevap bulmak için ünlü yerlerinizi araştırdık. Yılbaşı gecesi Ankara'dadır;
 
1 gece yarısı piyanist Ali Olcay ve TRT sanatçıları, soğuk mezeler, 3 çeşit orta ateş, kestane dolması türkiye, çiğ et, sınırsız içecekler ve onlarla birlikte gece boyunca su ısıtıcısı ile zengin bir menüyle finiş yapın.
 
2- Gün sanatçıları; Bilal Çağlar, Yesim Kahraman, Sezen Yurtsever ve Duygu Kutlu. Yılbaşı menüsü; dolma ve dolma krep, yeşil salata, türk tandır, kestane piri garnitür, karışık meyve, patlamış mısır, sınırsız ev alkolü, kabak tatlısı ve mercimek çorbası. Kişi başına düşen fiyat ile iletişim kuruyoruz.
 
3 - Yılbaşı gecesi DJ Himmin'in oryantal şarkılarıyla gece ilerlemeye devam edecektir. Akşamları bilardo, bowling ve dart gibi oyunlar süresiz oynanabilir. Yılbaşı menüsü; lüks gastronomi, ana yemek sığır eti kızartması, meyve tabağı, sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler, gecenin sonunda sosis ekmeği.
 
4- Yılbaşı akşam yemeği ve Nejat inancı programı sürprizlerle oryantal şovu bekliyor. Yılbaşı menüsü; 8 çeşit meze, orta ateşli, maytot piki ve sığır eti peynir ile ana yemekler, meyve cenneti.
 
5 - Yılbaşı gecesinin zengin menüsünde Berna ve Gökhan'ın eşlik ettiği canlı müzik; ana yemekler, antipasti, pirinç pilavı ve kış sebzeleri, şef aşçı, meyve tabağı, kabak veya mozaik makarna, sıcak şaraplar ve zengin atıştırmalıklar ve çorba seçeneklerinin yanı sıra gece sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler eşliğinde Arapça sıcak pastırma mısır ve kızarmış kahverengi mantar.
 
6- Yılbaşı gecesi, Türk sanat müziği ve Türk halk müziği sanatçılarının programını beklemektedir. Daha sonra ünlü piyanist katılacaktır. Menü; ordövr, sıcak sosis tavası, ana yemek dışında hamburgerler, kestane, mevsim salatası, meyve tabağı, fındık ve sınırsız içecekler.

2019 yılbaşı, 2019 yılbaşı programları ankara,ankara 2019 yılbaşı konser, 2019 yılbaşı parti , ankara yılbaşı , ankara 2019 yılbaşı kutlamaları, 2019 ankara Gölbaşı , Eğmir , Mogan tekne turları