BAHÇELİEVLER DE GENÇLER İÇİN YILBAŞI GECESİ


BAHÇELİEVLER'DE GENÇLER İÇİN YILBAŞI GECESİ
Bahçelievler, Ankara'daki gençlerin buluşma yeri ve eğlence merkezidir. Nerede buluşmayı planlıyoruz, 'yedi' cevabı şekillendiriliyor. Bahçelievler 7. sokak kafeleri, barları, barları, canlı müzik mekânlarını ve oyun odalarını gençler için vazgeçilmezdir.
 
Ankaralılar gecesi, Bahçelievler gençler için en popüler yerlerden biri olacak. Bahçelievler, Yeni Yıl programını pek çok mekanikte yeniden üretmeyi planlıyor.
 
Bahçelievler'de standart giriş ücreti ve gecede canlı performans göstermek için ilk ücret olacak. Sonra faturaları ödeyeceksin.
 
Fakat sabit zihniyet tercih ediyorlar. Yerlerde bulunur. Bu alanlarda karşılama içeceği, sıcak ve soğuk atıştırmalıklar, sınırsız yerli ve yabancı içecekler sunulmaktadır. Buna ek olarak, bazı yerlerde bazı Barbekü Partisi Yeni Yıl Günleri düzenleniyor.
 
Bahçelievler'e ulaşım toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla yapılmaktadır. Ayrıca, bir arabayla tanışabiliyorsanız, evin karşısında bir sürü park yeri bulmanız gerekecektir. Yakındaki açıklıklar için park yerlerinden de yararlanabilirsiniz.

2019 yılbaşı, 2019 yılbaşı programları ankara,ankara 2019 yılbaşı konser, 2019 yılbaşı parti , ankara yılbaşı , ankara 2019 yılbaşı kutlamaları, 2019 ankara Gölbaşı , Eğmir , Mogan tekne turları