BAHÇELİEVLER DE YILBAŞINDA MEYHANELER


BAHÇELİEVLER'DE YILBAŞINDA MEYHANELER
BAHÇELİEVLER'DE YILBAŞINDA MEYHANELER

Bahçelievler pazarlarında bulunmanın yanı sıra, Ankara'nın birçok şehrinde Yeni Yıl için özel programlar planlanmaktadır.
 
Bahçelievler akşamı, lokali programında 20: 30-21: 00 saatleri arasında bölüm gruplarının boyutlarını karşılamaya başlıyoruz. İlk bardağını yudumlarken ve kendinizi müzik ritminde bırakırken, gece boyunca hafif ve enerjik personel bu yerlerde size hizmet ediyor.
 
Şapel müziğinde, bir meze veya orkinos balığı plakası eşliğinde. Daha sonra ara sıcaklıklar sağlandı. Sırayla ana yemeklere geldiğinizde, tatil dolu bir tatille karşı karşıya kalacaksınız. Birçoğu şu bölümlere ayrılmış gruplar halinde yaşıyor; burada bölüm balık kasedine doldurulur.
 
Bahçelievler pazarına yeni yılda girildiğinde zirveye ulaşıyor. Gece 00: 00'dan sonra oryantal sahnenin karnı ile yeni yılın ilk dakikasında göbek atılıyor ve eski yılın yorgunluğu uçuyor.
 
 
Bahçelievler'deki gece festivalleri misafirlerin sürprizlerinden memnun olsa da konuklar gecenin sonunda ve konukların stuntlarında rahatlarlar.

2019 yılbaşı, 2019 yılbaşı programları ankara,ankara 2019 yılbaşı konser, 2019 yılbaşı parti , ankara yılbaşı , ankara 2019 yılbaşı kutlamaları, 2019 ankara Gölbaşı , Eğmir , Mogan tekne turları