BİR YILBAŞI KLASİĞİ: HİNDİ – ANKARA DA YILBAŞI


BİR YILBAŞI KLASİĞİ: HİNDİ – ANKARA DA YILBAŞI
Hepimizin bildiği gibi günbatımı yalnızca günün başlangıcındaydı. Yıl sonuna geldiğimiz günlerde Yeni Yıl için önemli hazırlıklar başladı. Bu hazırlıklar genelde yiyecek ve eğlence alanında çalışan insanlar için bir heyecan ve Noel için heyecan verici bir sanattır.
 
Bu günleri aylarca bekleyen Yeni Yıl erkekler için, yapmak istedikleri en önemli şey yemek ve içmek, iyi zaman geçirmek ve sevdikleri ile gece geçirmektir. Bu durumda binlerce insan bu gün için planlar yapıyor ve bu planlar sayesinde hoş bir yeni yıl geçirmek istiyor.
 
Bu planlardan bazıları dış kaynaklı ve diğerleri evde uygulanmaktadır. En sonunda bir referans beklemek iyi bir fikir olmayacaktır. İnsanların bu planları her yaptıklarında alışkanlık haline getiren birçok Noel geleneği vardır.
 
Bu yılların başında, Noel Günü'nde masayı süsleyen bir Hindu var. Hindu Noel akşamları birçok evde görülen bir besindir. Türkiye, önemli bir özellik ve özenli tadı pişmiş ve tadına bakmıştı.
 
Hintçe; soğan, domates salçası, kırmızı biber, kırmızı biber, ay çiçek yağı ve margarin. Yiyecek hazırlama adımları aşağıdaki gibidir:
 
- Bitmiş ampul kıyılmış. Daha sonra sos kırmızı biber, kırmızı biber ve ayçiçek yağı ile getirilir.
 
- Bu şekilde ortaya çıkacak olan sos oda sıcaklığında 30 dakika saklanacaktır.
 
- Bunu bekledikten sonra fırın saat 170'de yaklaşık 3,5 saat pişirilir. Margarin ile yağlanır ve iyice pişirilir.
 
- Fırında pişirin ve sebzeleri çıkarın ve servis yapın.
 
Bu işlemle, evinizdeki en iyi lezzetleri pişirebilir veya açık havanın tadını çıkarabilirsiniz.
 
Beğendiyseniz, Ankara dışında kullananlara öneririz.
 
Yılın başında daire, lütfen ne istersen yapın, Ankara'da istediğiniz kadar eğlenin. Bu yüzden sizi Ankara'da bekliyoruz.

2019 yılbaşı, 2019 yılbaşı programları ankara,ankara 2019 yılbaşı konser, 2019 yılbaşı parti , ankara yılbaşı , ankara 2019 yılbaşı kutlamaları, 2019 ankara Gölbaşı , Eğmir , Mogan tekne turları