ÇANKAYA VE YILDIZ DA ÇOCUKLARA ÖZEL YILBAŞI


ÇANKAYA VE YILDIZ'DA ÇOCUKLARA ÖZEL YILBAŞI
Yeni Yıl geceleri, dedesi, büyükanne, büyükanne, büyükanne, büyükanne, büyükanne ve dedesi ile dedesi normal dedesi görüşmelerini bıraktığı gecelerdir. Ebeveynler, belki de geçen yıl stresini arkadaşlarıyla geçirmek isteyen tek çözümün onlar olduğunu düşünüyor. Sınırsız hit, eğlence hayali kuruldu. Ancak çocuğu yan taraftan eve götüreceğiz.
 
Bugün, Ankara'nın birçok yerinde, çocuklar için özel programlar bulunmaktadır. Artık çocuğunuzu huzur içinde alabilirsin. Böylece yeni yıla gideceğinizi ve onlarla eğleneceğinizi göreceksiniz.
 
Çankaya ve Yıldız ilçelerinde, yılbaşı çocuklarınızın eğlenmesinin tadını çıkarabileceğiniz yerler var. Eğlencenize başlayın, çocuklarınız Noel babes ve palyaçolarla eğlenecek. Oyun odası gece oynanır ve dans edilir. Hatta bir çocuğun öğretmenliği derecesi vardır.
 
Ayrıca çocuklar için hazırlanan hamburgerler, patatesler, tavuk şişleri, spagetti, köfte, sosis, makarna ve sınırsız alkolsüz içecekler.

2019 yılbaşı, 2019 yılbaşı programları ankara,ankara 2019 yılbaşı konser, 2019 yılbaşı parti , ankara yılbaşı , ankara 2019 yılbaşı kutlamaları, 2019 ankara Gölbaşı , Eğmir , Mogan tekne turları